Kontakt Cliniclands

Kundetjeneste

Hanna Westermark
Telefon: +4723966663
E-post: kundetjeneste@cliniclands.com

Elin Svensson
Telefon: +4723966663
E-post: kundetjeneste@cliniclands.com

Johanna Sjöstrand
Telefon: +4723966663
E-post: kundetjeneste@cliniclands.com

Zandra Svensson
Telefon: +4723966663
E-post: kundetjeneste@cliniclands.com

Amanda Andersson
Telefon: +4723966663
E-post: kundetjeneste@cliniclands.com

Web og administrasjon

Kimberly Paredes
Telefon: +46 410-741226
E-post: kimberly@cliniclands.com

Adress

Cliniclands AB
Hansagatan 4A
231 42 Trelleborg

Salg og marked

Falk Andersson
Telefon: +46 410-741221
Mobil: +46 702-720299
E-post: falk@cliniclands.com

Daniel Skoglund
Telefon: +46 410-741224
Mobil: +46 702-717174
E-post: daniel@cliniclands.com

Niklas Schori
Telefon: +46 410-741225
Mobil: +46 709-909950
E-post: niklas@cliniclands.com

Økonomi

Cecilia Guzman
Telefon: +46 410-741228
E-post: cecilia@cliniclands.com

close

Nye produkter hos Cliniclands

Vi arbeider kontinuerlig med å ha det riktige lageret for din klinikk. Derfor ønsker vi at dere nedenfor skriver hvilke produkter dere ikke finner eller savner, så svarer vi så raskt som mulig

close