Kontakt Cliniclands

Du er alltid velkommen til å kontakte oss.
Man-tors 07.00 - 17.00
Fredag 07.00 - 16.00
Stengt for lunsj 12.00 - 13.00

Salg

Hana Vojnikovic
Telefon: +45 71 82 65 83
Mobil: +46 795-851441
E-post: Hana.Vojnikovic@cliniclands.com

Daniel Skoglund
Telefon: +46 410-741224
Mobil: +46 702-717174
E-post: daniel@cliniclands.com

Diana Bergstrand
Telefon: +46 410-741862
E-post: Diana.Bergstrand@cliniclands.com

Gustav von Brömsen
Telefon: +46 410-301152
Mobil: +46 79-5851449
Mail: Gustav.vonbromsen@cliniclands.com

Marked

Anna Willgohs
Telefon: +46 410-741229
E-post: Anna.willgohs@cliniclands.com

Økonomi

Cecilia Guzman
Telefon: +46 410-741228
E-post: cecilia@cliniclands.com

Kundetjeneste

Telefon: +4723966663
E-post: kundetjeneste@cliniclands.com

Adress

Cliniclands AB
Hansagatan 4A
231 42 Trelleborg

close

Nye produkter hos Cliniclands

Vi arbeider kontinuerlig med å ha det riktige lageret for din klinikk. Derfor ønsker vi at dere nedenfor skriver hvilke produkter dere ikke finner eller savner, så svarer vi så raskt som mulig

close